O nás

VÁŠ DODAVATEL RUČNÍHO NÁŘADÍ

PRO DŮM, DÍLNU A ZAHRADU

HEADER_Unternehmen_1920x860_2_
  Ve společnosti Conmetall se snažíme dát každému dokonalý produkt, podle jeho představ, kterým si zkrášlí domov podle svých představ. Ať už jde o zavěšení obrázků, položení laminátové podlahy, návrhu zahrady nebo renovaci koupelny. Z našich jedenácti tisíc položek v pěti hlavních kategoriích si vybere opravdu každý. Nabízíme užitečné nástroje, příslušenství ale také spotřební materiál pro dům, dílnu a zahradu.   
  Prohlédnout si e-shop  

high-quality

Vysoká úroveň použitých technologií a zkušeností

specialist

Odborníci na sortiment s 30+ lety zkušeností

eco

Důraz na udržitelnost a ekologii

search

Řízení a kontrola kvality

boxes

Velká šíře nabízeného sortimentu


Jsme členem skupiny Würth! 

 

Stojíme na ramenou obra jménem Würth group

Od roku 1997 jsme se stali členem skupiny Würth, což pro naše zákazníky znamená záruku kvality a jistoty. Skupina Würth podporuje inovace a neustálé zlepšování a nabízí svým členům příležitosti k růstu. Silný závazek společnosti k udržitelnosti a společenské odpovědnosti navíc zajišťuje, že členové mohou být součástí organizace, která upřednostňuje etické obchodní postupy a péči o životní prostředí. Celkově lze říci, že členství ve skupině Würth nás spojuje s renomovaným a odpovědným globálním subjektem s více než čtyřmi sty společnostmi v 80 zemích na celém světě. 

Logo_der_Würth-Gruppe

800_24827245

 


Conmetall_firemni_prezentace_finall_2019_historie_Page_04


HEADER_Garantiebedingungen_1920x650_1

Opíráme se o systém mateřské společnosti ConmetallMeister GMBH

area

75 000 m² skladových ploch

pallet

110 000 paletových pozic

forklift

60 000 položek odbavených každou směnu

boxes

750 vychystaných zásilek každou hodinu


Centrální sklad v německém Celle eviduje přibližně 30 000 skladových položek, které jsou z 98% vždy okamžitě připraveny k expedici a rychlému dodání po celé Evropě. I díky dokonalému logistickému systému si Conmetall upevnil svou pozici na evropském trhu. Společnost Conmetall dnes operuje v rámci celé Evropy od Irska po Bulharsko, od Portugalska po Turecko.

SLIDER_Logistik_08_1920x860 SLIDER_Logistik_06_1920x860

 

 

Naše společnost Conmetall je partnerem jak pro systémové dodávky řetězců typu hobbymarketů, food-řetězců s přidruženým sortimentem non-food, tak pro developery, koncové velkoodběratele tak i maloobchodní sítě nezávislých prodejen. Našim partnerům nabízíme nejen sortiment, ale zároveň komplexní prodejní prezentaci (regály, stojany a jiné prodejní pomůcky), plánovací a analytický servis a další služby, které přinesou našim partnerům nové možnosti pro získání konkurenční výhody nejen na lokálním, ale i regionálním trhu.

IMG_Verwaltung_Celle_886x_1  
 

Náš sortiment tvoří ruční nemechanizované nářadí značek Connex, Cornat, Meister, CON:P a Werkzeyt pro dům, dílnu, stavbu a zahradu. Dále máme v sortimentu spojovací materiál splňující evropské normy, tesařské, truhlářské i bednářské kování, zahradní příslušenství, zahradní a technické hadice, řetězy, lana, řetězy a příslušenství, upínací popruhy, sanitární techniku a mnoho dalších položek. Každá z uvedených výrobkových řad je nabízena ve více kvalitativních a cenových úrovních typu HOBBY, PREMIUM, PROFI.

IMG_Musterraum_Werkzeug_1600x1070  

 

Rozšířené produktové informace, včetně dalších informací o naší mateřské společnosti na webu Conmetall Meister DE.

Společnost Conmetall spol. s r.o. je součásti koncernu WÜRTH GROUP a dceřinou společností Conmetall Meister GmbH.